KURUMSAL

FetihMehter 05 Nisan 2017

Düğün - Sünnet - Açılış - Şenlik - Özel Günlerinize
Mehter Takımı Temin Edilir.

Milletçe benimsediğimiz, yaşayıp yaşattığımız milli ve manevi değerlerimiz vardır. Bu değerlerimizden birisi de ŞANLI MEHTERANIMIZDIR.

Hasudem Müzik Evi olarak düğünlerde, sünnetlerde, açılışlarda, şenliklerde, özel günlerinizde Mehter Takımı temin edilmektedir. Mehter Takımlarımız profesyonel ve eğitimli olup, özel kıyafetleri ile siz değerli müşterilerimize istenilen sayılarda ekip halinde organize edilmektedir.

Mehter Takımı, Osmanlı ordusunda asker olarak görev alan askeri bandolarından biridir. Farsça mihter kelimesinden türemiştir. Bu kelimenin ulu, şanlı ve hür gibi anlamları vardır. Mehter Takımları uzun yıllar boyunca cenk meydanlarında askerlerimize coşku dolu ve heyecan verici marşlar ile eşlik etmiş ve onları vatan uğruna, gerekirse can vererek zafer kazanmaya teşvik etmiştir.

FetihMehter 07 Ağustos 2017
 • Turgutlu Fetih Mehter

  Kurtuluş Mah. Şehitler Yolu No:109/C
  Turgutlu / Manisa

 • E-Mail

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 • Telefon

  MUSTAFA BAYINDIR : +90 537 462 97 86

FetihMehter 03 Mayıs 2017

Turgutlu Fetih Mehter

Turgutlu Fetih Mehter
Milletçe benimsediğimiz, yaşayıp yaşattığımız milli ve manevi değerlerimizden Şanlı Mehteranımız Turgutlu Fetih Mehter 1983 yılında kurulmuştur. Turgutlu'nun en eski Mehter Takımlarından birisi olarak düğün, sünnet, konferans, özel gün ve gecelerinizde "DEDEDEN TORUNA SÜREGELEN" tecrübeli ekibiyle hizmetinizdedir.
 
Turgutlu Mehter Takımı Özel günlerinizde misafirlerinizin hafızalarında uzun süre yer edecek gösterileri ile hizmetinizdedir.
Turgutlu Fetih Mehter Düğün organizasyonlarınızda misafirlerinizin hafızalarında uzun süre yer edecek gösterileri ile hizmetinizdedir.
 
 

HİZMETLERİMİZ


Turgutlu Mehter Kiralama

Turgutlu Mehter Kiralama

Düğün - Sünnet - Kına Gecesi ve Özel Günlerinizde Turgutlu Fetih Mehter Takımı sizlerle. Devamını Oku
Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Turgutlu Fetih Mehter açılış organizasyonu konsept programı ile tüm ilgiyi İş Yerinize çekerek hafızalara kazınan unutulmaz bir başlangıç yapabilirsiniz. Devamını Oku
Festival & Konser Organizasyonu

Festival & Konser Organizasyonu

Mehter Gösterisi İle Osmanlı Tarihini Ve Coşkusunu Hissetmek, Zamanda Yolculuk Yapmak İçin Hizmetinizdeyiz Devamını Oku
 • 1

Turgutlu Fetih Mehter Takımı olarak Düğün Organizasyonu, Sünnet Düğünleri, Açılış Organizasyonlarında, uygun fiyatlarla millî kimliğimize uygun Mehter gösterileri sunmaktayız. Başta Manisa, İzmir, Uşak, Aydın ve Denizli olmak üzere tüm Ege Bölgesinde hizmet vermekteyiz.

İLETİŞİM

 • Adres : Kurtuluş Mah. Şehitler Yolu No:109/C Turgutlu/Manisa
 • Email : info@turgutlufetihmehter.com
 • Cep : +90 537 462 97 86