Turgutlu Fetih Mehter

Turgutlu Fetih Mehter
Milletçe benimsediğimiz, yaşayıp yaşattığımız milli ve manevi değerlerimizden Şanlı Mehteranımız Turgutlu Fetih Mehter 1983 yılında kurulmuştur. Turgutlu'nun en eski Mehter Takımlarından birisi olarak düğün, sünnet, konferans, özel gün ve gecelerinizde "DEDEDEN TORUNA SÜREGELEN" tecrübeli ekibiyle hizmetinizdedir.
 
Turgutlu Mehter Takımı Özel günlerinizde misafirlerinizin hafızalarında uzun süre yer edecek gösterileri ile hizmetinizdedir.
Turgutlu Fetih Mehter Düğün organizasyonlarınızda misafirlerinizin hafızalarında uzun süre yer edecek gösterileri ile hizmetinizdedir.
 
 

HİZMETLERİMİZ


Turgutlu Mehter Kiralama

Turgutlu Mehter Kiralama

Düğün - Sünnet - Kına Gecesi ve Özel Günlerinizde Turgutlu Fetih Mehter Takımı sizlerle. Devamını Oku
Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Turgutlu Fetih Mehter açılış organizasyonu konsept programı ile tüm ilgiyi İş Yerinize çekerek hafızalara kazınan unutulmaz bir başlangıç yapabilirsiniz. Devamını Oku
Festival & Konser Organizasyonu

Festival & Konser Organizasyonu

Mehter Gösterisi İle Osmanlı Tarihini Ve Coşkusunu Hissetmek, Zamanda Yolculuk Yapmak İçin Hizmetinizdeyiz Devamını Oku
  • 1

Turgutlu Fetih Mehter Takımı olarak Düğün Organizasyonu, Sünnet Düğünleri, Açılış Organizasyonlarında, uygun fiyatlarla millî kimliğimize uygun Mehter gösterileri sunmaktayız. Başta Manisa, İzmir, Uşak, Aydın ve Denizli olmak üzere tüm Ege Bölgesinde hizmet vermekteyiz.

İLETİŞİM

  • Adres : Kurtuluş Mah. Şehitler Yolu No:109/C Turgutlu/Manisa
  • Email : info@turgutlufetihmehter.com
  • Cep : +90 537 462 97 86